YÖNETİM KADROMUZ


1990 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Kaan YALÇINDAĞ 1992 yılında aynı üniversitede yüksek lisansını tamamlamış, Tusaş, Mir Müteahhitlik, Panev İnşaat, Yapı Kredi Koray GYO ve Krea Gayrimenkul’de çeşitli yönetici pozisyonlarında görev almıştır. 2013 yılında Uygulama Genel Müdür Yardımcısı olarak Dost İnşaat bünyesine katılan Kaan YALÇINDAĞ, 2016 yılından itibaren Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

1987 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Mehmet ÇOKBAŞARAN iş hayatına 1987 yılında STFA-IGL JV’de başlamış, MNG Holding- John Laing JV, Alarko Alsim, Renaissance Construction, Entes Construction ve Enka İnşaat’ta çeşitli yönetici pozisyonlarında görev yapmıştır. Mehmet ÇOKBAŞARAN 2016 yılında Teknik Genel Müdür Yardımcısı olarak Dost İnşaat bünyesine katılmıştır.

1996 Yılında Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Barış ŞENYÜZ iş hayatına 1996 Yılında Bayındır İnşaat’ta başlamış, Mimtaş İnşaat, Ekinciler İnşaat, Kayalar İnşaat, Soyak Yapı, Zorlu Gayrimenkul ve Eroğlu Gayrımenkul’da çeşitli yönetici pozisyonlarında çalışmıştır. 2013 yılında Dost İnşaat bünyesine Bütçe Ve Planlama Müdürü olarak katılan Barış ŞENYÜZ, 2014-2016 yılları arasında Proje Koordinatörü görevini yürütmüş olup, 2016 yılından itibaren Uygulama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

1993 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünden mezun olan İsmail ÖZKAN iş hayatına 1995 yılında OYAK İnşaat’ta başlamış, 2002 yılında Mali Müşavirlik Stajını tamamlayarak Serbest Mali Müşavir ünvanını alan İsmail ÖZKAN, Aktürk Yapı Endüstrisi, Soyak Yapı gibi şirketlerde üst düzey yönetici pozisyonlarında görev almıştır. İsmail ÖZKAN 2015 Yılından itibaren Dost İnşaat bünyesinde Mali ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

2004 Yılında Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Zafer Davut ÖĞÜT, iş hayatına 2005 yılında Okan Holding’te başlamış, Betatek İnşaat, Erva İnşaat gibi şirketlerde yönetici pozisyonlarında çalışmıştır. 2011 yılında Teknik Ofis Şefi olarak Dost İnşaat bünyesine katılan ve sonrasında İş Geliştirme ve Teklif Müdürlüğü görevini üstlenen Zafer Davut ÖĞÜT 2015 yılından bu yana ise Teknik Koordinatör olarak görev yapmaktadır.

1986 yılında Mimar Sinan Üniversitesi, Mimarlık Fakültesinden mezun olan Fikret KOLANCALI iş hayatına 1986 yılında Serim İnşaat’ta başlamış, Okan Holding, Adem Çelik İnşaat, İlk Umut İnşaat, Akın Holding, Ferko İnşaat, İntes İnşaat, Özkan İnşaat, Üçgen İnşaat, Erva İnşaat gibi şirketlerde yönetici pozisyonlarında çalışmıştır. 2010 yılında Proje Müdürü olarak Dost İnşaat bünyesine katılan Fikret KOLANCALI, 2012-2014 yılları arasında Proje Koordinatörü olarak çalışmış olup 2014 yılından bu yana Uygulama Denetim Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.