YÖNETİM KADROMUZ


1990 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Kaan YALÇINDAĞ 1992 yılında aynı üniversitede yüksek lisansını tamamlamış, Tusaş, Mir Müteahhitlik, Panev İnşaat, Yapı Kredi Koray GYO ve Krea Gayrimenkul’de çeşitli yönetici pozisyonlarında görev almıştır. 2013 yılında Uygulama Genel Müdür Yardımcısı olarak Dost İnşaat bünyesine katılan Kaan YALÇINDAĞ, 2016 yılından itibaren Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

2002 Yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Akif Murat SÜMER iş hayatına 2002 Yılında Türk Mimar Mühendis Odalar Birliği'nde başlamış, Alarko, Bureau Veritas, Eptisa ve La Lorraine firmalarında yurt içi ve yurt dışında bir çok projede mühendis ve yönetici pozisyonlarında çalışmıştır. 2019 yılında Dost İnşaat ailesine katılan Sümer, halen İş Geliştirme, Teklif, Satın Alma ve Yurt Dışı Projeler’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

1993 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünden mezun olan İsmail ÖZKAN iş hayatına 1995 yılında OYAK İnşaat’ta başlamış, 2002 yılında Mali Müşavirlik Stajını tamamlayarak Serbest Mali Müşavir ünvanını alan İsmail ÖZKAN, Aktürk Yapı Endüstrisi, Soyak Yapı gibi şirketlerde üst düzey yönetici pozisyonlarında görev almıştır. İsmail ÖZKAN 2015 Yılından itibaren Dost İnşaat bünyesinde Mali ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

1994 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olan Okan ARSLANTÜRK mezun olduktan çok kısa bir süre sonra Rusya’ya gitmiş ve orada Alarko, Baytur ve Bovis Lend Lease gibi yerli ve yabancı firmalarda çalışmıştır. Sonrasında Moskova’da kendi kurduğu proje firmasında İspanyol İnditex (Zara) grubuna proje ve proje yönetimi hizmetleri vermiştir. Türkiye’ye döndükten sonra Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’de AVM projelerinden sorumlu Direktör olarak görev yapmıştır. 2019 yılında Dost İnşaat ailesine katılan Okan Arslantürk, halen tasarım işlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

2004 Yılında Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Zafer Davut ÖĞÜT, iş hayatına 2005 yılında Okan Holding’te başlamış, Betatek İnşaat, Erva İnşaat gibi şirketlerde yönetici pozisyonlarında çalışmıştır. 2011 yılında Teknik Ofis Şefi olarak Dost İnşaat bünyesine katılan ve sonrasında sırasıyla İş Geliştirme ve Teklif Müdürlüğü ve Proje Koordinatörlüğü görevini üstlenen Zafer Davut ÖĞÜT, 2020 yılından bu yana ise Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.